Aromatické svíčky: Okouzlujte svůj domov svěží vůní


Aromatické svíčky – Vyživte svou mysl a oblíbenou atmosférou

Svíčky, bez kterých není žádný domov úplně dokonalejší. Aromatické svíčky, když svítí v tmavých světnicích, dávají dokonalý víkendový odpočinek, zejména pokud umístíte svíčky obklopené něžnými obrazy okouzlujících míst.

Vůně je jeden z nejmocnějších vnímání smyslu, kterým disponuje člověk. Mohou se ti čichové jazyky – navíc spojené s příjemnou atmosférou – dotknout, osvěžit duši, dodat energii a žít vaší domácí pohody. Proto je aromatické svíčky tou nejdokonalejší volbou, jak dosáhnout vašeho cíle.

Kde se dá najít nejlepší vůně svíček?

Nemusíte hned běžet do obchodu s parfémy, protože vůně pro domov nejsou pouze nákrční parfémy. Existuje spousta přírodních a syntetických vonných látek a základních olejů, které mohou být použity při výrobě aromatických svíček.

Přírodní vůně jsou ty, které pochází z přírodních produktů. Jedná se o ovoce, byliny, květiny, stromy a skořice. Toto aromatické řešení je ideální pro ty, kteří se nechtějí zabývat chemickými vůněmi a mají raději přírodní vůně.

Syntetické vůně jsou látky, které jsou synteticky vytvořeny. Může zahrnovat jak vonné látky přírodního původu, tak i ty, které jsou chemicky vyráběny. Tato vůně je častěji používána než přírodní, protože je cenově dostupnější.

Tyto vůně se nezastaví tam, existují ještě ty osvědčené vůně, které Vás okouzlí a vyženou zářivou energii kolem Vás.

Nejlepší top 10 aromatických vůní pro svíčky

1. Medové mátové
2. Sladká vanilka
3. Citronová tráva
4. Levandulové esence
5. Lískový ořech
6. Levněný med
7. Kopr
8. Měsíční svit
9. Květinová vůně
10. Levandulové oleje

Nespornou výhodou požití svíček je skutečnost, že si můžete užívat jejich krásné aroma ve dne v noci, což Vám přináší dlouhotrvající nekonečnou vůni intenzivní atmosféry.

Udělejte krok a zapalte svou svíčku, rychle se zahalte do své oblíbené vůně a odpočiňte si s neuvěřitelnou pohodou.

Objevte další rady a tipy k (http://womenintech.cz/svetlo) do sytého světla svíček!

Závěr

Vychutnat aromatické svíčky je neuvěřitelný zážitek. Nepřestávejte vymýšlet zajímavou kombinaci vonných látek a zkuste je spojit s něčím, co se cítíte uvolněněji. Užijte si atmosféru a magii okamžiku se svíčkou, která Vás přivítá, jakmile budete doma.