Bezbariérové umyvadlo Geberit Selnova s otvorem pro baterii uprostřed


Představení produktu

je ideální volbou pro každého, kdo hledá kvalitní a designové řešení pro svou koupelnu. Umyvadlo s rozměry 55 cm x 55 cm x 15 cm nabízí dostatek prostoru pro vaše každodenní potřeby a snadné použití. Navíc je bezbariérové, což znamená, že se snadno dostanete k umyvadlu i v případě, že máte omezenou pohyblivost.

Umyvadlo je vyrobeno z kvalitní keramiky a disponuje otvorem pro baterii uprostřed. To vám umožní snadnou instalaci a zapojení baterie, aniž byste museli řešit nepříjemné ohyby trubek.

Specifikace produktu

Název:

Rozměry: 55 cm x 55 cm x 15 cm

Otvor pro baterii: uprostřed

Balení obsahuje: umyvadlo bez sifonu a baterie

Výhodou umyvadla je jeho snadná údržba a čistota. Díky kvalitní keramice se na povrchu neusazují nečistoty a vodní kámen. Stačí pouze občasně otřít hadříkem navlhčeným vodou a mycím prostředkem.

Instalace umyvadla

Umyvadlo si můžete zakoupit na stránkách www.nabytekprehledne.cz a to za velmi výhodnou cenu. Pokud nejste zkušený kutil, doporučujeme instalaci svěřit odborníkům. Ti vám umyvadlo bez problémů nainstalují a zajistí, aby vše fungovalo tak, jak má.

Po instalaci můžete k umyvadlu připojit své oblíbené baterie a vychutnat si příjemné okamžiky v koupelně. Umyvadlo je vhodné jak do moderních koupelen, tak i do těch retro stylu.

Pro dokonalou eleganci a funkčnost vaší koupelny neváhejte a vyberte si bezbariérové umyvadlo Geberit Selnova s otvorem pro baterii uprostřed. S touto volbou určitě nešlápnete vedle.

Bezbariérové umyvadlo Geberit Selnova s otvorem pro baterii uprostřed

Umyvadlo je vhodné pro rodiny s dětmi, kteří si na něm mohou bez problému vyčistit zoubky či umýt ruce. Díky širokému otvoru se nemusíte bát, že se spadne nějaký drobný předmět a způsobí zácpy.

Závěr

je prvotřídní volba pro každého, kdo chce mít v koupelně umyvadlo nejen praktické, ale i stylové. Kvalitní keramika a snadná údržba jsou jen některé z mnoha výhod tohoto produktu.

Bezbariérové umyvadlo Geberit Selnova s otvorem pro baterii uprostřed

Zvažte tento produkt jako skvělý doplněk do vaší koupelny a přidejte k němu i další prvky od společnosti Geberit pro dokonalou eleganci a funkčnost vašeho koupelnového interiéru.