Černý nástěnný držák na ručníky Wenko Bosio Rail Duo z nerezové oceli – dvojitý


Praktický kousek, který zvládne i zátěžové situace

Černý nástěnný držák na ručníky Wenko Bosio Rail Duo z nerezové oceli je skvělým pomocníkem v každé koupelně. Jeho moderní design nenechá nikoho na pochybách o vašem vkusu. Držák má dva ramena a dokáže tak pojmout více ručníků najednou. Jeho luxusní vzhled dotvoří kovový lesk nerezové oceli.

Šrouby a hmoždinky jsou součástí balení, takže ho můžete snadno upevnit na zeď. Pokud se vám nechce vrtat do kachlíků, Wenko nabízí řešení i pro vás. K upevnění bez vrtání si můžete pořídit lepidlo na kachličky a obklady Power-Loc® od stejné značky.

Šmrnc a praktičnost v jednom

Oblíbená značka Wenko dokáže z nudného úklidu udělat zábavu. Její praktické kousky nepostrádají šmrnc a nezklamou vás ani v zátěžových situacích. S držákem na ručníky Wenko Bosio Rail Duo budete moct vysušit všechny ručníky a utěrky, které vám doma leží.

Na https://www.maliboo.cz/produkt/cerny-dvojity-nastenny-drzak-na-rucniky-z-nerezove-oceli-wenko-bosio-rail-duo si můžete prohlédnout tento praktický kousek a přidat ho do své koupelny. Neodolatelný design, praktičnost a cenová dostupnost – to jsou hlavní znaky tohoto držáku na ručníky. Při koupi se určitě nebudete litovat.

Držák na ručníky Wenko Bosio Rail Duo

Závěr

Vyberte si držák na ručníky od Wenko a udělejte si radost skvělým designem a praktičností. Černý nástěnný držák na ručníky Wenko Bosio Rail Duo z nerezové oceli je řešením pro všechny, kteří chtějí v koupelně spolehlivou pomůcku, která zvládne i větší zátěž. Kupte si ho ještě dnes a užijte si spoustu spokojených let.

Držák na ručníky Wenko Bosio Rail Duo