Čtyřdílná šedá sada povlečení Kave Home Eglant 220 x 240 cm – novinka u nás v sortimentu!

Krása a kvalita pro vaše spaní

Pohodlný a kvalitní spánek je velice důležitý. A čím lepší spánek, tím větší sílu a energii máme pro každodenní výzvy. Proto je vhodné si vybírat kvalitní povlečení, které nejenže doplní interiér vaší ložnice, ale také zpříjemní váš spánek.

Čtyřdílná šedá sada povlečení Kave Home Eglant

Designová krása a kvalita pro vaše spaní

Nově jsme do našeho sortimentu zařadili designovou krásnou sedmikusovou sadu Eglant od značky Kave Home. Tato sada potěší každého, kdo staví na vkusu a kvalitě. Sedmikusová sada je nejen pohodlná na dotek, ale také krásně hřeje.

Tmavě šedá barva povlaku je nejen elegantní, ale také velmi oblíbená. Sada obsahuje povlak na polštář, přikrývku a prostěradlo.

Zdravé řešení

Jak už bylo zmíněno, kvalita je důležitá. Proto má tato sada certifikát GOTS, který zaručuje ekologickou a sociálně uvědomělou výrobu. Tento certifikát znamená, že byly použity pouze přírodní materiály, bez syntetických vláken. Tento fakt dává záruku pro zdravé a kvalitní řešení.

Praktický bonus

K sada povlečení dodávám pracický pytel ve stejné barvě, který vám pomůže s uskladněním této sady a uschovejete ji tak v perfektním stavu. Pytel nenechá vuftovat prach a zároveň se bude skvěle hodit na cesty.

Objednejte si tuto sady povlečení ještě dnes a užijte si kvalitní spánek!

Objednáte si sady povlečení Kave Home Eglant 220 x 240 cm