Keter Harmony – moderní zahradní stůl v bílém/cappuccino provedení


Perfektní volba pro stylovou zahradu

Pokud hledáte elegantní a moderní zahradní nábytek, který může líčit vaši zahradu, pak je zahradní stůl Keter Harmony tím pravým výběrem. Jeho subtilní vzhled a stylový design z polypropylenové pryskyřice, který imituje přírodní ratan, vás jistě nadchnou.

Vynikající zpracování

Konstrukce tohoto zahradního stolu je pevná a vydrží běžné zatížení venkovního provozu. Díky perfektnímu zpracování a zvolenému materiálu je stůl odolný vůči extrémním povětrnostním vlivům a UV záření.

Bez obav i při nepříznivém počasí

Můžete jej tak i za špatného počasí nechat venku bez obav o jeho životnost. Jeho barva nebledne a materiál odolává vůči UV záření. Tento zahradní stůl je skvělou volbou pro zahradu, kterou chcete stylově ozvláštnit.

Kapacita a technické údaje

Zahradní stůl Keter Harmony má kapacitu pro minimálně 6 dospělých osob, kteří si mohou užívat posezení venku. Nejenže tento stůl je stylový, ale také praktický. Nekovový rám bílé barvy je odolný vůči rzi a snadno se udržuje.

Odolnost proti počasí

Konstrukce z umělé pryskyřice vyniká odolností vůči počasí a také kvůli tomu je tento zahradní nábytek skvělou volbou i pro oblasti s extrémními povětrnostními vlivy. Můžete si být jisti, že tento stůl bude sloužit po řadu let.

Specifikace

Značka: Keter

Určení: Zahradní stůl

Kapacita: až 6 židlí s područkami

Materiál: Polypropylenová pryskyřice

Recyklovaný materiál: Ano

Barva: Cappuccinová a bílá

Čistá hmotnost: 24,5 kg

Rozměry stolu: 162 x 74 x 100,5 cm (Š x V x H)

Hmotnost balení: 25,5 kg

Rozměry balení: …

Keter Harmony
Tento zahradní stůl může být díky svému stylovému vzhledu a vlastnostem skvělou volbou pro každého, kdo chce mít zahradu nejen krásnou, ale také praktickou. Navíc stůl můžete perfektně doplnit židlemi Harmony ze stejné kolekce.

Keter Harmony
Díky své pevné konstrukci a odolnosti proti počasí a UV záření můžete tento zahradní stůl používat po mnoho let. Kromě toho se jedná také o zahradní nábytek, který se snadno udržuje. Pokud hledáte zahradní stůl, který bude sloužit svému účelu a zároveň bude stylovým prvkem vaší zahrady, pak je stůl Keter Harmony tím pravým výběrem. Neotálejte a pořiďte si tento skvělý zahradní stůl již nyní na www.naradi-cz.cz.

Keter Harmony

Závěr

Zahradní stůl Keter Harmony je skvělou volbou pro ty, kdo mají rádi moderní