Nová polička Nimco Bormo chrom BRX34026 – praktické řešení pro úložný prostor

Úložné prostory jsou nedílnou součástí každého bytu. Bez dostatečného úložného prostoru se v bytě může rychle stát nepořádek a chaos. Proto je velmi důležité mít kvalitní poličky, které umožní efektivní využití úložného prostoru. Jednou z novinek na trhu jsou poličky Nimco Bormo chrom BRX34026.

Police s frézovanými otvory

Jak již název napovídá, hlavním materiálem těchto poliček je chrom. Jedná se o kvalitní a velmi odolný materiál, který je známý svou dlouhou životností a schopností odolávat různým vnějším vlivům. Poličky jsou navíc vybaveny frézovanými otvory, díky kterým získáte ještě větší možnosti při ukládání svých věcí.

Tyto otvory totiž umožňují připevnění různých držáků, díky kterým můžete poličku ještě lépe přizpůsobit svým potřebám.

Materiál plexiglass s matovaným povrchem

Nimco Bormo chrom BRX34026 poličky jsou nejen praktické, ale také velmi pěkné na pohled. Jejich hlavním designovým prvkem je materiál plexiglass s matovaným povrchem. Tento materiál vypadá velmi elegantně a svým vzhledem zkrášlí jakýkoliv interiér. Navíc je také velmi snadné ho udržovat v čistotě.

Kromě praktičnosti a působivého designu mají poličky Nimco Bormo chrom BRX34026 také další výhodu – jsou velmi snadno instalovatelné.

Můžete si je jednoduše namontovat v jakémkoliv prostoru, který potřebujete efektivně využít pro své věci.

Délka 40 cm

Kromě všech těchto předností mají poličky Nimco Bormo chrom BRX34026 také velmi vhodné rozměry. Délka 40 cm je ideální pro většinu úložných prostorů a umožňuje vám snadné a efektivní ukládání vašich věcí.

Pokud tedy hledáte praktické a pěkné poličky na ukládání svých věcí, poličky Nimco Bormo chrom BRX34026 jsou skvělou volbou. Chcete si je pořídit? Nakupujte na Atcomplet.cz.