Novinka: Orion smaltovaný hrnec s poklicí Tečka, průměr 20 cm

Hrnec se výborně hodí na přípravu polévky, omáčky, vaření těstovin, brambor a jiných příloh. Využijete ho v každé domácnosti. Vhodný na všechny typy varních desek včetně indukce. Snadná údržba.

Orion smaltovaný hrnec s poklicí Tečka, průměr 20 cm

Proč si pořídit tento hrnec?

Jednoduchost v kombinaci s kvalitou – to je to, co vám nabízí tento smaltovaný hrnec Orion. Hrnec je vyroben z kvalitního železa a má smaltovaný povrch, který zajistí, že se vaše jídlo nepřipálí.

Všestrannost je další z pozitiv, které tento hrnec nabízí. Využít ho můžete na vaření těstovin, přípravu polévek, omáček, vaření brambor a dalších příloh. Díky tomu vám s ním bude jednoduše a rychle vařit.

Bezpečnost a kompatibilita s různými varnými deskami jsou další plusové body. Hrnec je vhodný na všechny typy varných desek včetně indukce, a díky tomu se nemusíte obávat, že by se vám nepodařilo hrnec bezpečně umístit.

Jak na údržbu hrnce?

Údržba tohoto hrnce je velmi jednoduchá. Hrnec postačí umýt vlažnou vodou s mýdlem a kuchyňskými houbami. Hrnec lze také umýt v myčce nádobí. Pokud se na něm objeví nějaké nečistoty, jednoduše je můžete odstranit suchým hadříkem nebo houbou.

Orion smaltovaný hrnec s poklicí Tečka, průměr 20 cm

Závěr

Orion smaltovaný hrnec s poklicí Tečka, průměr 20 cm je skvělá volba pro každého, kdo hledá kvalitní hrnec, který bude využívat na přípravu různých jídel. Vnímky a nabídky zalíbení pro každého milovníka dobře uvařeného a připraveného jídla. S hrncem Orion si užijete jednoduchost, všestrannost i bezpečnost, a to vše za velmi přijatelnou cenu. Nepromeškejte tuto skvělou příležitost a pořiďte si tento hrnec pro domácí kuchyni ještě dnes!

ZDE si můžete hrnec objednat hned teď!