Praktická černá police do sprchy od Wenko Dolcedo


Rohová police

Pokud hledáte praktické řešení pro optimalizaci prostoru ve vaší koupelně, černá teleskopická rohová police od značky Wenko je skvělou volbou. Tato police je výjimečná v mnoha ohledech.

Úspora místa

V první řadě, tato rohová police vám ušetří spoustu místa, a to díky svému rohovému umístění. Můžete ji umístit přímo do sprchového koutu a mít tak ideální uložení svých přípravků na omezené ploše.

Čtyři přihrádky

Na této police najdete celkem čtyři přihrádky, které poskytnou dostatek prostoru pro vaše kosmetické produkty, sprchové gely, šampony a další věci, které bývají v koupelně potřebné.

Držák na žínky

Dvě z přihrádek jsou navíc vybaveny praktickým držákem na žínky. Tím se vám výrazně zjednoduší opravdu každodenní úkon – zavěšování žínek. Nemusíte již zírat, kam s nimi, máte je vždy po ruce.

Konstrukce

Nenáročná instalace

Sestavení produktu je velice snadné. Bez potřeby nástrojů, bez namáhání ruky nad hlavou a kroucení těla do nemožných poloh. Konstrukci v rohu zakotvíte pomocí teleskopické tyče, kterou roztáhnete a zaklapnete mezi strop a podlahu.

Univerzální použití

Její průměr je 22 mm a délku lze nastavit v rozmezí 65 až 275 cm. To znamená, že ji snadno využijete ve vaší sprchové kabině či jiném prostoru v koupelně, kde byste rádi disponovali přidaným prostorem a ušetřili něco ze svého drahocenného místa.

Odkaz na e-shop s produktem

Nyní už víte, jak tuto skvělou polici můžete využít ve vaší koupelně. Pokud jste si ji oblíbili a chcete ji zakoupit, doporučujeme vám navštívit e-shop našeho partnera Kupte si nábytek. Tam si můžete snadno a rychle položku objednat a mít ji doma během několika dní!

Odkaz na produkt

Černá teleskopická rohová police do sprchy Wenko Dolcedo

Tak neváhejte a pořiďte si skvělý produkt, který vám ušetří spousty místa a usnadní vám každodenní život v koupelně!