Šatní skříň Idze MULTI31 v šedé/černé barvě s výškou 183 cm


Praktický kousek nábytku do každé domácnosti

Je pro vás důležité mít ve svém interiéru praktické kousky nábytku, které vám nabídnou vše, co chcete?Právě šatní skříň Multi31 nabízí vše, co potřebujete. Dostatečné množství úložného prostoru, který se hodí snad v každé domácnosti spolu s elegantním vzhledem a jemnými liniemi dodává na kráse každému stylu. Zapadne v dětském i studentském pokoji, ložnici při organizaci šatníku, v předsíni na ukládání svrchních kusů oblečení nebo v kanceláři či pracovně.

šatní skříň Idze MULTI31 v šedé/černé barvě s výškou 183 cm

Vlastnosti šatní skříně Idze MULTI31

Vyrobená je šatní skříň z lamino desky, která je kvalitní. K tomu se přidávají hrany, které jsou komplexně zakončeny ABS dýhou. Vnitřní část je uprostřed rozdělená a nabízí závěsnou tyč na věšení ramínek a prostorné police, kam uložíte složené kousky oblečení. Systém posuvných dveří nabízí jednoduché otevírání a zavírání a hodí se i do menších prostor. Nezbytné zrcadlo opticky rozšíří místnost a pomáhá při výběru outfitů. Vše dodáváno v demontu s návodem.

Specifikace produktu

  • Skříň rozdělená na dvě části
  • Dodávána v demontu
  • Elegantní vzhled
  • Hrany ošetřeny ABS dýhou
  • Pololesklé provedení

Pokud hledáte praktickou a elegantní šatní skříň, může být šatní skříň Multi31 ideální volbou. Přesvědčte se sami na isolund.cz a klikněte si na produkt pro více informací!