Stylizovaná postel Carryhome s rozměry 180/200 cm, vyrobená z bílého dřeva


Nová stylizovaná postel Carryhome

Postel Carryhome

Stylizovaná postel Carryhome je novým doplňkem pro váš domov. Postel s rozměry 180/200 cm je vyráběna z kvalitního bílého dřeva a její povrch je zakončen lakem pro ošetření. Tento typ postele se hodí do větších prostor a je vhodný pro páry, nebo pro jednotlivce, kteří si potrpí na pohodlný a kvalitní spánek.

Postel Carryhome můžete zakoupit na stránkách Nářadí.cz za nejlepší cenu na trhu. Cena zahrnuje kompletní postel včetně čela, které má rozměr 180 x 200 cm. Čelo postele je vyrobené z masivního bukového dřeva a povrch je barevně bíle mořený.

Pohodlný a kvalitní spánek

Detail postele Carryhome

Nábytek z masivního dřeva je velmi oblíbený pro svou kvalitu a dlouhou životnost. Postel Carryhome není výjimkou. Povrch postele je ošetřený lakem, což zaručuje dlouhodobou ochranu a dlouhou životnost nábytku. Postel Carryhome nabízí pohodlný spánek díky masivnímu rámu a pevným nohám z dřeva, které zaručují bezpečnost při pohybu na posteli.

Navíc je postel Carryhome velmi snadno sestavitelná. Všechny potřebné díly a příslušenství jsou součástí balení a sestavení je velmi jednoduché. Nemusíte se tedy bát složitého sestavování a můžete si postel sestavit úplně sami.

Zakupte si postel Carryhome ještě dnes

Postel Carryhome

Postel Carryhome je vhodná pro všechny, kteří si potrpí na kvalitu a styl. Zakupte si postel Carryhome na stránkách Nářadí.cz ještě dnes a užijte si pohodlný a kvalitní spánek každou noc. Cena za postel Carryhome je velmi dobrá na trhu, tak neváhejte a zakupte si ji ještě dnes.