Stylový úložný prostor s ASIR Nástěnnou policií PAROLA bílou

ASIR Nástěnná police PAROLA je stylový a praktický úložný prostor, který najde svoje využití prakticky v každém interiéru.

Design a využití

Police PAROLA jsou ideální pro vystavení knih ve studentském pokoji, fotografií a suvenýrů z dovolené v obývacím pokoji. Je ale možné je využít také v kuchyni na vystavení hrnečků nebo kořenek.

Jejich moderní design dodá každému interiéru na eleganci a stylu.

Materiál a rozměry

ASIR Nástěnná police PAROLA jsou vyrobeny z melaminem potažené dřevotřísky o tloušťce 18 mm. Jedná se o velmi stabilní a odolný materiál, který zajistí dlouhou životnost polic PAROLA.

Rozměry polic PAROLA jsou:

– Šířka: 115,5 cm
– Výška: 103,5 cm
– Hloubka: 15 cm

Střední polic a její rozměry jsou:

– Šířka: 21,9 cm
– Výška: 46,3 cm

Díky těmto rozměrům jsou ASIR Nástěnné police PAROLA dostatečně velké na to, aby pojaly mnoho svěřených věcí a přitom nepřekážely. Jejich nástěnný design pak ušetří místo na podlaze a vytvoří prostorem pro další dekorace.

Nákup a instalace

Pokud vás zaujala ASIR Nástěnná police PAROLA, můžete si ji koupit na stránkách https://www.naradi-cz.cz/produkt/asir-nastenna-police-parola-bila. Cena této police je velmi výhodná vzhledem k vysoké kvalitě a eleganci.

Instalace polic PAROLA je jednoduchá a rychlá. V balení najdete instrukce, jak ji jednoduše připevnit ke zdi. Pokud nejste zruční se šroubováním, můžete si pomoci s přizvaním profesionála.

ASIR Nástěnná police PAROLA je dokonalým doplňkem vašeho interiéru, který nejenže poslouží jako praktické úložiště, ale zároveň dodá každému prostoru na eleganci a stylu. Pořiďte si ji ještě dnes a vychutnejte si mnoho krásných chvil strávených v moderně a stylově zařízeném prostoru.