Univerzální šedý koberec Yen One – rozměr 120 x 170 cm


Jaké jsou klíčové vlastnosti koberce pro váš interiér?

Moderní design, vysoká funkčnost a kvalita materiálů jsou tři hlavní vlastnosti, které jsou pro mě klíčové při výběru koberce do interiéru. Když hledáme nový koberec, nechceme jen hezký kus do bytu, ale také něco, co bude vydržet roky a bude se dobře udržovat. Proto se velmi těším, že jsem objevila šedý koberec Univerzální Yen One.

Je to kombinace vzhledu a vlastností, která mě okamžitě přitáhla. Koberec vypadá velmi moderně a s jeho elegantní šedou barvou by se hodil do kterékoliv místnosti mého bytu. Ale hlavní přednostní této kolekce je v odolností a vysokých funkčních vlastnostech.

Hlavní vlastnosti kolekce Yen One

Univerzální Yen One koberec může pyšnit vysokou odolností proti oděru, díky kombinaci materiálů: polypropylen a polyester. Díky těmto materiálům bude koberec i po letech používání vypadat jako nový. Navíc aplikuji-li ho do místnosti s podlahovým vytápěním, nebudu muset mít obavy o tepelné vlastnosti, jelikož tento koberec s nimi zvládne velmi dobře.

Ale co mě na tomto koberci opravdu nadchlo, jsou jeho antistatické vlastnosti. Když mám na sobě oblíbenou mikinu nebo tričko vyrobené z umělého materiálu a procházím se po koberci, tak si během několika vteřin oblečení nabalím plny statické elektřiny. To se mi u koberec Univerzální Yen One nestane. Díky těmto vlastnostem se splňuje vše, co od koberce požaduji.

Kdy využijete tento koberec v bytě?

Šedý koberec Univerzální Yen One bude praktickým a estetickým doplňkem do různých místností mého bytu. Rozměry koberce 120×170 cm jsou ideální pro pokoj, kancelář, ale také pro měkkou podložku v obývacím pokoji. S jeho antistatickými vlastnostmy mohu pečovat o svůj elektrostatický zdraví a s jeho odolností proti oděru mohu ulehčit svůj životnost při úklidu.

koberec na podlaze

Tento koberec jsem si všimla na oficiálním eshopu velkynabytek.cz. Nabízí širokou škálu designových kobereců, ale i nábytku pro celý byt. Přes odkaz https://www.velkynabytek.cz/produkt/sedy-koberec-universeal-yen-one-120-x-170-cm si můžete prohlédnout koberec, který jsem popisovala v tomto článku.

Pro mě je to jednoznačná volba, kdy hledám nejen praktický, ale i moderní doplněk do mého bytu. A vy? Jaké vlastnosti vás při výběru koberce zajímají nejvíce?