Užívejte si pohodlí s polohovacími rošty

Keep your mattress and body supported with adjustable mattresses

K pohodlí a komfortu patří správně nastavený polohovací rošt

Správná podpěra matrace a těla, jsou nezbytné k dosažení optimálního pohodlí a komfortu. Na polohovací rošt se lze postavit jako na základnu vhodnou matraci, na které se příjemně usnad. Polohovací rošty umožňují nastolit optimální pozici pro maximální pohodlí a podpěru páteře.

Podepřete svou matraci i váše tělo s polohovacími rošty od Knize Kinsky

Polohovací rošty od Knize Kinsky jsou kvalitní a spolehlivé, a to díky jejich konstrukci a materiálu, z něhož je rošt vyroben. Vyberte si ze širokého sortimentu polohovacích roštů, které jsou poháněny elektronicky buď pomocí dálkového ovladače, nebo jsou vybaveny jedním nebo dvěma integrovanými motorky. Polohovací rošty od Knize Kinsky jsou vybaveny bezpečnostním systémem.

Postelové systémy nabízí bezkonkurenční komfort

Tyto pokročilé postelové systémyjsou doplněny pokročilými možnostmi polarizace pro jedinečný zážitek. Režim Elevation Zone od Knize Kinsky může být vybrán tak, že podepře vaše nohy, aby se snížila zátěž z hrudní oblasti a pomůže vám dospat do linie od polohy ležení. Polohovací biologické kontury, konstruované ve vysoce kvalitním latexu, jsou navrženy tak, aby se postupně přizpůsobovaly obrysu vašeho těla a poskytované podpory.

Neodoláte bezpečí a pohodlí, které nabízí polohovací rošty od Knize Kinsky

Pokud chcete dosáhnout maximálního pohodlí a zhojit zraněné svaly, pak musíte vždy mít podporu. To lze zajistit pouze s polohovacími rošty od Knize Kinsky. Ať už jste sportovec nebo profesionální sportovec, který se potýká s bolestí po náročném tréninku, nebo jste někdo, kdo uléhal s nepohodlnou postelí, můžete si být jisti, že polohovací rošty od Knize Kinsky vám pomohou vymanit se z bolesti.