Závěsné LED svítidlo Fischer & Honsel – 25/25/100 cm

Závěsné LED svítidlo od značky Fischer & Honsel je vynikající volbou pro každého, kdo hledá moderní designové osvětlení. S rozměry 25/25/100 cm se svítidlo hodí do většiny interiérů, a to zejména díky svému minimalistickému designu.

Specifikace produktu

Kov Černá je povrchová úprava, která dodává svítidlu elegantní vzhled. LED světla jsou silná 15W a mají výkon až 1900 LM. Navíc, se dá regulovat barevná teplota v rozmezí 2700-6500K, takže si můžete přizpůsobit osvětlení podle své nálady.

Pro správné rozmístění svítidel v místnosti je důležité brát v potaz nejen rozměry svítidla, ale i jeho umístění. D/Š/V 25x25x100 cm jsou ideální pro větší prostory, jako jsou například obývací pokoje, jídelny nebo kanceláře.

Instalace a používání

Instalace svítidla je snadná a není nutné mít technické znalosti. Kabelky svítidla jsou dostatečně dlouhé a lze je přizpůsobit výšce závěsného bodu.

Světlo si můžeš ovládat jednoduše pomocí spínače. Pokud ale chceš plně využít jeho potenciálu, doporučujeme zakoupit inteligentní spínač, který umožní regulování jasu a teploty barvy.

Závěr

Pokud hledáš moderní a stylové svítidlo, které je snadné používat a výkonné, zvol si závěsné LED svítidlo Fischer & Honsel. Produkt je k dispozici na našem webu za velmi atraktivní cenu, tak ho určitě neváhej objednat. Objednej si ho hned teď a nech svůj domov zářit.

Závěsné LED svítidlo

Pozn.: Obrázek je pouze ilustrační a může se lišit od produktu.