10 nejlepších křesel s podnožkou pro každou situaci


10 Nejlepších Křesel s Podnožkou

Křesla s podnožkou, jsou nezbytnou součástí každého domova. Mají tu výhodu, že jsou užitečná všude – doma, na pracovišti nebo v obývacím pokoji. K univerzálnějšímu pohodlí, použijte křeslo s podnožkou. Pojďme si prozkoumat, jaké příležitosti jsou perfektní pro různé typy křesla s podnožkou a které jsou nejlepší v každé situaci.

1. Křeslo Lennon s Podnožkou

Lennonova podnožka je poměrně lehké a pohodlné křeslo, které vám poskytuje pohodlí, zatímco si užíváte odpočinku. Jeho protiskluzové nožičky a měkká čalounění vytváří prostředí, které vás jistě bude uklidňovat. Lehký profil a otevřený design je praktický pro výuku nebo čtení v ložnici. Lennon je willy-nilly cool a jeho odhadovaná cena je pouze 899 Kč.

2. Křeslo Santa Maria s Podnožkou

Santa Maria je jedním z nejtrendovatějších a nejluxusnějších křesel s podnožkou všech dob. Tato křesla se ukázala být velmi pohodlnou volbou a jeho optimální velikost je ideální pro relaxační prostředí. Odvážné linie a špičkový design dělá Santa Maria perfektním křeslem pro večírky v obývacím pokoji. Cena tohoto křesla se pohybuje okolo 2100 Kč.

3. Křeslo Grace s Podnožkou

Grace je rustikální křeslo s moderními prvky, které se hodí do každého domova. Zachovává klasickou estetiku s úhlednými detaily a nabízí pohodlné čalounění s odolnou tkaninou. Můžete jej nakonfigurovat do barvy, která vám nejlépe vyhovuje a navyše, je velmi odolný. Cena je 2699 Kč.

4. Lillian Křeslo s Podnožkou

Lillian křeslo je multifunkční možnost, která je ideální pro pohodlnou sedaci. Lillian je pohodlné relaxační křeslo s přírodními odpovídajícími materiály, které vyzařují jistou moderní atmosféru do vašeho interiéru. Můžete vybrat z různých tkanin a jeho cena je okolo 2599 Kč.

5. Křeslo Recliner s Podnožkou

Toto multifunkční křeslo vám nabízí spoustu potenciálu pro úplné přizpůsobení. Je dostačující pro čtení a odpočinek, ale má i funkci, která vám umožní nastavit optimální míru pohodlí a stylu. Je velmi lehký, takže je možné jej přenášet z jednoho místa na druhé. Cena a tohoto křesla je 3299 Kč.

6. Křeslo Marshall s Podnožkou

Marshall křeslo pojme téměř kohokoli, a to díky jeho mohutnému skalu, snadno se čistí texturou a prostornosti, aby vyhovovala jakémukoliv typu těla. Nejen, že je to pohodlné, ale je také přívětivé k prostředí. Cena tohoto křesla je 4499 Kč.

7. Křeslo Louis s Podnožkou

Toto křeslo se sladí mezi moderní minimalismus a pohodlí. Jeho jedinečné designy vám pomohou oživit vaši kancelář s malým dotykem luxusu. Je malé, ale pohodlné a díky jeho regulovatelným područkám můžete cítit, jako by k němu náležel. Cena tohoto křesla je 3799 Kč.

8. Havanna Křeslo s Podnožkou

Havanna je elegantní vintage styl, který vám nabízí velmi pohodlnou sedačku s křeslem. Jeho tvary připomínající rané židle a vášnivými uměleckými detaily je ideální volbou pro relaxaci bez ohledu na to, pro jaký účel je to používáno. Cenová relace tohoto křesla se pohybuje okolo 2599 Kč.

9. Křeslo Lima s Podnožkou

Tento design je jednoduchý a moderní, s symetrickými liniemi a tvary, které dodávají do svého prostoru prvky moderního stylu. Lepivý povrch kožnic a potah vám dává tu příležitost vybrat si barvu, kterou vás nejvíce baví a jeho cena je 2699 Kč.

10. Křeslo Victoria s Podnožkou

Victoria je velmi praktické křeslo skříň s regulovatelným opěradlem. Jeho tvar je jedinečný a hlavní čalounění je velmi měkké, ale dostatečn