Hector Závěsná lampa Diego 5 – osvěžující oranžová barva


Minimalistický design a vynikající výkon

Závěsná lampa Diego je perfektní variantou pro osvětlení prostoru nad stolem, lavicí nebo pohovkou. Díky svému minimalistickému designu se skvěle hodí do loftových interiérů. Diego lampa má až pět světelných zdrojů, které si můžete libovolně nastavit. Je vyrobena z PVC a upravena v módní oranžové barvě, což jí dává velmi moderní vzhled.

Specifikace produktu

Barva: oranžová

Materiál: PVC

Výškově nastavitelná: ano

Výkon LED žárovky: max 15W

Výkon klasické žárovky: max 60W

Rozměry

Výška: 90 cm

Šířka: 25 cm

Hloubka: 25 cm

Technické parametry

Typ lampy: Závěsná

Vstupní napětí: 220-230V

Energetická třída: A++

Světelný zdroj: vyměnitelný (žárovka)

Počet světelných bodů: 5

Typ žárovky: E27

Pro nákup této úžasné závěsné lampy navštivte stránky eshopu www.esrom.cz.

Lampa Diego

Osvětlení je velmi důležitou součástí každého domova a jedním z nejkrásnějších zdrojů světla jsou závěsné lampy. Pokud hledáte něco trendy, s moderním designem a vynikajícím výkonem, Hector Závěsná lampa Diego 5 je skvělou volbou.

Výška lze snadno nastavit a umístit ji tam, kde vám to vyhovuje. Díky své oranžové barvě a minimalistickému designu bude skvěle vypadat v moderním interiéru. Navíc můžete světelné zdroje libovolně nastavit a upravit si osvětlení podle svých potřeb.

Pokud chcete zlepšit své osvětlení a přidat do vašeho interiéru závěsnou lampu, Hector Závěsná lampa Diego 5 je tou pravou volbou. Ta vás bude jistě bavit a vy si ji zamilujete hned po prvním zapnutí.