Ochrání vaši matraci s Sleeptex podložkou, rozměr 100/200 cm


Ochrání vaši matraci s Sleeptex podložkou

PODLOŽKA/CHRÁNIČ MATRACE, 100/200 cm

Spánek je pro náš organismus naprosto klíčový. Zdravý a kvalitní spánek nám umožňuje zregenerovat tělo i mysl a připravit se tak na náročný den před námi. Proto je důležité dbát na to, aby bylo naše lůžko co nejpohodlnější a nejpříznivější pro spánek. A právě k tomuto účelu slouží Sleeptex podložka chrání matrace.

Sleeptex podložka chrání matrace, rozměr 100/200 cm

Jedinečná kvalita

Sleeptex podložka chrání matrace je vyrobena z materiálu, který dokonale ochrání Vaši matraci před prachem, nečistotami a vlhkostí. Navíc je vybavena protiskluzovým povrchem, díky kterému zůstane na místě a nedošlo tak k posunu v průběhu noci. Podložka se hodí pro matrace o rozměru 100/200 cm a její bílá barva zaručuje, že bude ladit s každým typem ložnice.

Jednoduchá údržba

Sleeptex podložku chrání matrace můžete prát až na 60°C, což zaručuje, že vždy bude čistá a hygienická. Snadno ji složíte a schováte do skříně, když ji zrovna nepoužíváte. Velkou výhodou je také to, že podložku lze snadno a rychle povléct, takže neztrácíte čas a můžet se rychleji věnovat svým zájmům.

Závěr

Sleeptex podložka chrání matrace je tedy ideálním řešením pro všechny ty, kteří chtějí svému tělu dopřát kvalitní spánek a ochránit svou matraci tak, aby vydržela co nejdéle. S využitím této podložky můžete být jistí, že Vaše matrace bude vždy čistá a hygienická a dokonale připravena na Vaše noční odpočinkové aktivity.

Zkuste Sleeptex podložku chrání matrace i Vy a uvidíte, že se Vám bude spát mnohem lépe!

Sleeptex podložka chrání matrace, rozměr 100/200 cm, nyní v akci na Codina.cz