Bílý praktický pomocník do každé domácnosti – ZUIVER LADDER 175 cm

ZUIVER LADDER 175 cm je skvělý pomocník do každé domácnosti. Jeho pogumovaná spodní část a lakovaný vzhled připomínající dřevo, Vás ujistí, že opřít žebřík o zeď není žádný problém. Jeho pevný ocelový rám o síle 2 cm v bílém provedení zajišťuje perfektní stabilitu.

Jednoduchý, avšak elegantní design

ZUIVER LADDER 175 cm se pyšní jednoduchým, ale elegantním designem společně s pěti odkládacími příčkami. Tyto příčky Vám poskytnou dostatek prostoru pro uskladnění věcí, které potřebujete mít neustále po ruce.

ZUIVER LADDER 175 cm

Bílý praktický pomocník je skvělou volbou pro každou místnost Vašeho domova. V obývacím pokoji může sloužit k uskladnění knih, dekorací nebo dalších drobností. V koupelně zase může sloužit jako odložné místo pro kosmetiku, ručníky nebo prádlo.

Tip pro snadné čištění

K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík navlhčený jemným čisticím prostředkem. Takto se vyhnete případnému poškrábání povrchu žebříku.

ZUIVER LADDER 175 cm

ZUIVER LADDER 175 cm je praktickým a elegantním řešením pro uskladnění Vašich věcí v každé místnosti Vašeho domova. Vyberte si kvalitní nábytek od renomovaného výrobce a udělejte si radost.

Koupit ZUIVER LADDER 175 cm