Povlečení Catherine Lansfield Butterfly pro dvoulůžko 200 x 200 cm


O produktu

Povlečení Catherine Lansfield Butterfly je ideálním doplňkem pro vaši ložnici. S jeho nádherným motýlovým vzorem připomíná jaro a letní radosti. Kromě toho s jeho tlumivými barvami pomáhá navodit pohodovou atmosféru pro plnohodnotný odpočinek a relax po dlouhém dni.

Toto povlečení je vytvořeno z vynikající kombinace bavlny a polyesteru, což zajišťuje, že bude měkké a příjemné na dotek, zároveň bude dobře odolávat praní a bude snadno udržovatelné. To umožní, že se nemusíte bát používat ho každý den a užít si tak jeho krásu a pohodlí.

Vlastnosti produktu

Velikost

Povlečení Catherine Lansfield Butterfly je určeno pro dvoulůžko o rozměrech 200 x 200 cm. Je tedy dostatečně velké pro bezproblémové přikrytí a pohodlné používání.

Design

Design tohoto povlečení je jeden z jeho hlavních lákadel. Motýlový vzor v různých odstínech zelené a béžové dodávají ložnici přírodní a uklidňující vzhled, což je ideální pro relaxaci a uvolnění po náročném dni.

Materiál

Povlečení je vyrobené z kvalitní kombinace bavlny a polyesteru. Bavlna zajišťuje měkkost a příjemnost na dotek, polyester zase umožňuje snadné udržování a praní, a tak zaručuje, že povlečení vydrží dlouho krásné a čisté.

Péče o produkt

Péče o toto povlečení je velmi jednoduchá. Povlečení lze prát na 40°C v běžném cyklu pračky, a také se sušit v sušičce. Díky tomu budete mít vždy své povlečení krásné a udržované.

Kde koupit povlečení Catherine Lansfield Butterfly

Pokud vám toto povlečení zaujalo a rozhodli jste se jej zakoupit, určitě vás zajímá, kde ho můžete koupit. Na internetovém obchodě www.naradi-cz.cz jej můžete objednat za skvělou cenu a navíc si ho nechat doručit až domů.

Závěr

Povlečení Catherine Lansfield Butterfly je skvělým doplňkem pro vaši ložnici. Je nádherně navržené, příjemné na dotek a snadno udržovatelné. Jeho tlumivé barevné odstíny a motivy pomohou navodit uklidňující atmosféru v ložnici a tím přispějí ke zdravému spánku a odpočinku.