Umyvadlo SAT Infinitio 50×39 cm v růžové matné barvě s deskou bez přepadu SATINF5039PM

Správné umyvadlo vdechne život vaší koupelně a podtrhne její styl, jako umyvadlo ze série Infinitio na desku bez přepadu. Umyvadlo disponuje šířkou 50 cm, hloubkou 39 cm a výškou 13 cm.

Růžové barevné provedení a hranatý tvar

Růžové barevné provedení je jedinečným prvkem tohoto umyvadla. Má matný povrch, což do koupelny vnáší zcela nový vzhled. Takovým prvkem se může pochlubit málokdo z vašich návštěv. Hranatý tvar pak působí moderně a působí dojmem, že umyvadlo patří spíše do galerie moderního umění než do Vaší koupelny.

Vtok není součástí dodání

Naštěstí můžete vtok nakoupit zvlášť, ale i tak tato skutečnost může být pro někoho nepříjemná.

Přemýšlíte, jestli by toto umyvadlo bylo pro Vás to pravé? Navštivte stránku produktu na Sidonia.cz a prohlédněte si jej v detailu.

Zaměření na design

Tento druh umyvadla je nejen o praktičnosti, ale také o designu. A když se řekne design, většina lidí si představí něco netradičního a originálního. A právě to umyvadlo SAT Infinitio 50×39 cm s deskou bez přepadu v růžové matné barvě SATINF5039PM nabízí. Působí na první pohled odlišně a výjimečně, díky němuž zaujme každého, kdo Vám kdy přijde do koupelny.

Umyvadlo

Pohodlí používání

Kromě designu, který tuto koupelnu opravdu oživí, je kladen důraz také na pohodlí při používání. Umyvadlo SAT Infinitio je navrženo s ohledem na snadné ovládání. Kromě toho je pro snazší údržbu pokryto úpravou, která předchází usazování nečistot. Používání tohoto umyvadla je tak naprosto bezproblémové a jednoduché, aniž byste museli porušit jeho atraktivní a nezaměnitelný design.

Moderní koupelna

Závěr

je všestranným a elegantním řešením pro každou moderní koupelnu. Jeho jedinečný design a snadná ovladatelnost jej řadí od předních umyvadel na trhu. Zajistěte si jej pro svou koupelnu a okouzlete své hosty.

Koupelna s umyvadlem