Levá modrá sedací souprava Falco Rimini


Elegantní a pohodlná rohová sedací souprava s úložným prostorem

Levá modrá sedací souprava Rimini od značky Falco je skvělým řešením do menších bytů kde není dostatek místa pro klasické postele. Souprava je rozkládací a má k dispozici 2 praktické úložné prostory, které poskytnou dostatek místa pro skladování věcí.

Skvělá volba do moderního bytu

Díky svým rozměrům je tato elegantní sedací souprava vhodná i do menších pokojů. Přesto nabízí dostatek sedací plochy pro celou rodinu.

Kvalita pro vaše pohodlí

Výplň sedáku tvoří kombinace pružin bonell s kvalitní PUR pěnou. Tuto kombinaci, spolu se speciálním polštářem, který zajišťuje ergonomické sezení, si oblíbí nejen vaše záda, ale také vaši hosté.

„Sedací souprava Falco Rimini se vám bude hodit na každou příležitost. Díky skvělému designu dotvoří váš obývací pokoj.

Několik barevných kombinací

Sedací souprava je potažena kvalitní látkou v kombinaci 2 barev, a to v několika odstínech. Stejně jako na fotografii, můžete mít vaši sedací soupravu také v modro-šedé kombinaci. Rozhodněte se pro tu pravou kombinaci, která bude nejvíce ladit s vaším bytem.

Koupí získáte 3 velké opěrné polštáře

Sedací souprava Falco Rimini s sebou nese 3 velké opěrné polštáře, které zpříjemní váš pobyt a dodají dotek komfortu. Cena sedací soupravy se tedy neomezuje pouze na sedací plochu, ale zahrnuje i další doplňky.

Využijte automatu na jednoduché rozložení

Sedací souprava Falco Rimini je vybavena speciálním automatmechanismem, který pomáhá s jednoduchým rozložením. Stačí jednoduše staženou část sedací plochy uchopit za rukojeť a lehce zatáhnout. Díky tomu se souprava v krátké chvíli promění na dostatečně velké lůžko, připravené k příležitostnému spaní.

„Sedací souprava Falco Rimini je skvělou volbou pro ty, kdo chtějí získat kvalitní pohodlí a taktéž ušetřit na místě.“

Vložený odkaz na produkt pro vás může být inspirací pro další dekoraci vašeho bytu https://www.atcomplet.cz/produkt/falco-sedaci-souprava-rimini-modra-leva-3.

Levá modrá sedací souprava Falco Rimini

Několik drobností, které stojí za zmínku

– Sedací souprava je vyrobena z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost.
– Výměna potahu je jednoduchá a snadná – prodlouží tak životnost vašeho nábytku.
– Automat v oblasti frézování, zajišťuje perfektní uchopení a pohodlnou manipulaci s mechanismy soupravy.
– Ostatní vyobrazené dekorace nejsou součástí ceny.

Investujte do kvality a získejte pohodlí s Falco Rimini

V sedací soupravě Falco Rimini naleznete skvělou kombinaci kvality, komfortu a pohodlí. Využijte rozložení jednoduchým mechanismem na dostatečně velké lůžko k příležitostnému spaní. Sedací souprava patří zcela jistě mezi top produkty na trhu a nemusíte se bát, že neladí s vaším bytem. Vyberte si z několika barevných kombinací, ať se vám líbí vždy, když se na ni podíváte.

Levá modrá sedací souprava Falco Rimini