Pohovka BANBURY 16 – luxusní béžová/hnědá kvalita pro váš domov

Pohovka BANBURY 16 je nejen nádherným prvkem pro váš obývací pokoj, ale také funkčním kouskem nábytku, který nabízí kromě komfortního sezení i praktický úložný prostor a možnost snadného rozložení pro hosty.

Rozkládací pohovka s úložným prostorem

Rozkládací pohovka s úložným prostorem je skvělou volbou pro malé byty či pro ty, kteří ocení možnost uložení dek a dalších předmětů přímo v pohovce. Pohovka se snadno rozloží na pohodlnou lůžkovou variantu s rozměry 180 x 150 cm, takže vaši hosté se budou cítit jako doma.

Kromě praktického úložného prostoru a rozkládací funkce je tento kousek nábytku také velmi pěkný. Jeho krásný béžový nebo tmavě hnědý potah dodává interiéru pocit luxusu a eleganci.

Materiál: pěna T2542

Proložení kvalitní pěny T2542 zaručuje dlouhou životnost pohovky i při častém používání. Při výběru nábytku je nutné investovat do kvality, aby nám sloužil co nejdéle a my si mohli užít pohodlí a komfort, který si zasloužíme. Pohovka BANBURY 16 vám nabízí právě tuto kvalitu a záruku 24 měsíců.

Prostor po rozložení: 180 x 150 cm

Prostor po rozložení: 180 x 150 cm je dostatečně velký pro pohodlné spaní dvou lidí. A co je skvělé, výška pohovky je pouze 77 cm, takže nebudete mít problém s příliš vysokým lůžkem či omezeným prostorem v místnosti.

Na stránkách Nářadí KOVONA s.r.o. můžete najít výše zmíněnou pohovku v pravém provedení a v barvě alova 07 = béžová látka/alova 67 = tmavě hnědá látka.

Rozměr úložného prostoru (šxvxh): 177 x 15 x 50 cm

Úložný prostor v pohovce BANBURY 16 vyniká nejen elegantním vzhledem, ale i velikostí. Jeho rozměr je 177 x 15 x 50 cm, takže si do něj můžete uložit deky, polštáře či jiné věci, které by vám mohly zaujímat místo v obývacím pokoji.

Rozložená pohovka

Obrázky rozložené pohovky a pohovky s rozměry jsou jen ilustrační (jiná barva potahu)!

Pohovka

Pohovka BANBURY 16 je skvělou volbou pro ty, kteří vyžadují kvalitu, praktičnost a luxus. Pokud si chcete dopřát pohodlí, které vám nabízí jenom luxusní nábytek, bude pohovka BANBURY 16 tou správnou volbou.