Luxusní sprchové dveře Huppe Solva Pure s rozměrem 110 cm

Pro přístup k nejlepšímu stylu každodenní koupelny a k optimálnímu komfortu při sprchování je stěžejním prvkem sprchových dveří správný výběr. Hledáte-li ty pravé, luxusní sprchové dveře, pak může být pro Vaši koupelnu ten správným produktem luxusní řada Huppe Solva Pure.

Specifikace produktu

Sprchové dveře Huppe Solva Pure jsou vyráběny v rozměru 110 cm. Jedná se o dveře bez vaničky, které poznáte na první pohled díky barvě profilů v lesklém chromu a kvalitě použitých materiálů. Výplň se skládá z čirého skla bez dekoru. Jedná se o produkt vybavený technologií Hüppe Anti-Plaque, což je povrchová úprava, která je aplikována ve výrobním procesu a minimalizuje usazování nečistot a usnadňuje čištění. Díky této technologii budou Vaše sprchové dveře Huppe Solva Pure vždy krásné a čisté.

Jednou z výhod těchto sprchových dveří je i otočný systém otevírání a orientace dveří, která je v levé verzi.

Výhody produktu:

  • Kvalita materiálů: Sprchové dveře Huppe Solva Pure jsou vyrobeny z nejvyšší kvality použitých materiálů. Výplň je z čirého skla bez dekoru a profil dveří je vyroben ze zdravotně nezávadného, kovového materiálu v lesklém chromu.
  • Technologie Hüppe Anti-Plaque: Vlivem povrchové úpravy, kterou jsou sprchové dveře Huppe Solva Pure opatřeny, minimalizuje se usazování nečistot a usnadňuje čištění. Budou tudíž stále vypadat jako nové.
  • Otočný systém otevírání: Dveře jsou vybaveny otočným systémem otevírání, který zajišťuje maximální komfort při vstupu do sprchové kabiny.

Sprchové dveře Huppe Solva Pure jsou dokonalým vizuálním doplňkem pro Vaši koupelnu

Sprchové dveře jsou vizuálním doplňkem Vaší koupelny, a proto musí být správně vybrány tak, aby ladily s interiérem. Umělá inteligence algoritmu Vám doporučí doplňky k těmto dveřím. Pokud chcete do své koupelny vnést luxus a kvalitu, volba sprchových dveří Huppe Solva Pure bude tou nejlepší.

Nakupujte u společnosti Codina.cz a máte jistotu nejvyšší kvality a profesionálního přístupu. Okamžitě získáte také online slevu z ceny. Můžete si prohlédnout trvalou nabídku v různých velikostech a modelových provedeních, a získat poradenství k výběru. Koupí sprchových dveří Huppe Solva Pure získají Vaše koupelna nový luxusový nádech a nezapomenutelné prožitky při každodenním sprchování.

Související produkty: Doplňte si sprchové kouty nejen o dřezové baterie a sifony. Objevte kompletní koupelnové doplňky na Codina.cz.

Název obrázku

Název obrázku