Bílý botník Tvilum Shoes – ideální řešení pro úklid bot o hloubce 24 cm

Boty jsou nezbytností našeho života, ale bohužel také často stojí v cestě. Pokud je vám známo, co to znamená ráno zpoždění, zamotaná tkanička, aniž byste si oblékli boty, vysoké topánky, kterou nelze uchovávat v žádné staré krabici.

Proto jsou botníky nezbytným doplňkem každého foyeru nebo předsíně a bílý botník Tvilum Shoes je jedním z nejlepších řešení pro ukládání bot na trhu.

Design

Tento botník má minimalistický design, což znamená, že dobře zapadne do jakéhokoliv interiéru. Jeho bílá barva umožňuje, aby byl používán s jakoukoli barvou nebo stylu bot, což je obzvláště užitečné pro ty z nás, kteří rádi mění styl a nadšení v botách.

Vysoké boty, nízké boty, pantofle, tenisky nebo dokonce boty na střed národní taneční soutěži se snadno vejde do hloubky 24 cm.

Aby byl tento botník ještě účinnější, má v každé polici čtyři oddělení, což umožní věnujte každému členu rodiny jeho vlastní zásobu.

Vysoce kvalitní zpracování

Botník je vyroben z MDF s bílým lakem, což zajišťuje vysokou kvalitu a odolnost. Jeho horní deska umožňuje doslova vyrýt se jako s mramorovou deskou.

Kromě toho patří k výbavě příruční sada na montáž a pokyny pro snadnou instalaci.

Zapněte si botník ke stěně

Bohužel, i když je tento botník stabilní, doporučujeme jej připevnit ke stěně pro maximální bezpečnost. Kromě toho vám to umožní vrátit se do svého domova poté, co jste se spěchali z obchodu s obuví, aby jste obdrželi další pár bot, abyste splnili svou sbírku.

Líbí se vám tento botník? Nečekejte a klikněte na následující odkaz pro nákup bílého botníku Tvilum Shoes s hloubkou 24 cm.

Botník Tvilum Shoes
Boty v botníku
Montážní sada