Fuchsiově růžová patrová postel s stolkem a komodou Vipack Bonny 200 x 90 cm pro malou princeznu

Stylová dětská patrová postel Vipack Bonny zaujme svou multifunkčností. Pokud hledáte pro svou dceru něco, co splní její přání po pohádkové posteli a zároveň bude praktické a úsporné na místo, rozhodně stojí za vyzkoušení.

Vlastnosti postele Bonny

Postel Bonny je vyrobena z lakovaného laminátu a chromovaného kovu. Praktické úložiště zajistí 4 samostatné police a 1 uzavíratelná skříňka pro uložení hraček, oblečení i dalšího inventáře. Díky tomu udržíte dětský pokoj v pořádku a všechno bude mít svoje místo. K tomu je na jedné straně postele umístěn zdvižený stůl se stolečkem a police pro knihy a psací potřeby.

Praktickým prvkem je jezdící psací stůl na kolečkách, který v případě potřeby můžete vytáhnout ven a vytvořit tak příjemné místo pro dítě a jeho úkoly. Bezpečnostní element zajistí kovové zábrany, díky kterým dítě nevypadne během spánku a vy se tak o něj nemusíte bát.

Rozměry postele Bonny

Postel je vhodná pro matrace 200 x 90 cm. Celkové rozměry postele jsou 209,5 x 115 x 174 cm (délka x šířka x výška). Maximální nosnost horní postele je 80 kg a dolní postele 100 kg. Postel je určena pro děti od 6 let věku.

Údržba a čištění

K čištění doporučujeme použít hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem.

Závěr

Patrová postel Bonny je praktický nábytek pro přemýšlivé rodiče, kteří touží po praktickém a zároveň krásném řešení pro své děti. Pokud tedy hledáte nábytek, který vás nezklame, určitě byste měli zvážit tuto patrovou postel. Vzhledem k tomu, že postel neobsahuje matraci, můžete si ji vybrat sami a zvolit tak kvalitnější a pro vaše dítě vhodnější variantu.

Najdete ji na stránkách srovnavacnabytku.cz.